Rodoma 1–50 iš 138

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Lietuva

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Dviratis

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Antis

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Ančiukas

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė juoda Raketa

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Karūna

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Traktorius

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Baltas Zuikis

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Buldozeris

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Traukinys

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Mašina

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė Raketa

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės RAIDĖS

Balta taupyklė raidė Ą

27,00 su PVM

Plastikinės taupyklės

Taupyklė su nuotrauka

30,00 su PVM

Taupyklės vaikams ir suaugusiems – pagamintos su meile

Taupyklė vaikams ar suaugusiam žmogui yra puiki dovanos idėja gimtadienio, krikštynų ar kita proga.

Turime platų pasirinkimą medinių ir plastikinių taupyklių vaikams. Svetainėje esantys produktų filtrai leis greitai ir patogiai rasti norimo dizaino ir dydžio taupyklę.

Ant skaidraus plastikinio dangtelio galime užrašyti vardą ar kitą tekstą. Po užsakymo pateikimo, mes visada atsiunčiame projektą patvirtinimui.

Pinigų išėmimas. Taupyklei prisipildžius tereikia atsukti varžtelius atsuktuvu, nuimti dangtelį ir išberti monetas ar kupiūras. Uždėjus dangtelį atgal, galima taupyti kitai svajonei!

Įpakavimas: supakuotos stilingoje dovanų dėžutėje. Taigi klientus pasiekia jau paruoštos dovanoti, kas šiuolaikiniams užsiėmusiems žmonėms yra tikras išsigelbėjimas.

Visas mūsų gaminamas taupykles vaikams ir suaugusiems galite rasti šioje nuorodoje: https://www.goltas.lt/taupykles-vaikams-ir-suaugusiems/

Sekite mus Facebooke: https://www.facebook.com/goltas.lt

Taupyklės vaikams: finansinio ugdymo pradžia

Taupyklės vaikams yra ne tik pinigų kaupimo priemonė, bet ir puikus būdas pradėti finansinį ugdymą nuo ankstyvo amžiaus.

Švietimas apie finansinę atsakomybę

Taupyklė vaikams gali būti ne tik puiki dovana, tačiau kartu ir priemonė mokyti vaikus apie finansinę atsakomybę.

Skatinant juos kaupti pinigus tam tikram tikslui, pavyzdžiui, naujiems žaislams ar kelionėms, vaikai mokosi vertinti ir suprasti pinigų svarbą bei atsakingą jų valdymą.

Įdomios ir kūrybiškos formos

Taupyklės vaikams gali būti įvairių formų ir dizaino, pritaikytos vaikų poreikiams ir skoniui.

Jos gali atspindėti vaikų mėgstamus personažus, gyvūnus ar fantastines figūras, todėl taupyti tampa ne tik užduotimi, bet ir įdomiu žaidimu.

Skatinimas formuoti teisingą ilgalaikį požiūrį į pinigus

Taupyklės vaikams ne tik skatina kaupti pinigus trumpuoju laikotarpiu, bet ir moko vaikus formuoti ilgalaikį požiūrį į pinigus.

Ši priemonė padeda suprasti, kad pinigų taupymas gali būti naudingas ne tik šiandien, bet ir ateityje.

Finansinio ugdymo pradžia

Pradėjus naudoti taupyklę nuo ankstyvo amžiaus, vaikai įgyja finansinio ugdymo įgūdžius, kurie jiems bus naudingi visą gyvenimą.

Suprantant, kaip veikia pinigai, ir mokant juos taupyti, vaikai tampa finansiškai atsakingais ir pasirengusiais sprendžiant kasdienines piniginių situacijas.

Įdomios ir išskirtinės dovanos

Taupyklė vaikui gali būti ne tik asmeninė priemonė, bet ir puiki dovana įvairioms šventėms ar svarioms progoms. Išskirtinio dizaino ar su vaiko mėgstamais personažais, tokia dovaną gali tapti ne tik naudinga, bet ir išskirtine atsiminimu.

Taupyklės vaikams yra investicija į jų finansinį išprusimą ir atsakomybę. Tai puikus būdas pradėti diskusiją apie pinigus ir mokytis, kaip juos valdyti nuo pat mažų.

Taupyklės suaugusiems: dizainas ir funkcionalumas

Taupyklės suaugusiems dažniausiai yra kuriamos būti ne tik patogios ir funkcionalios, tačiau kartu ir estetiškai patrauklios.

Šios taupyklės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų – turime visko nuo elegantiškų medinių ar metalinių modelių iki modernių, plastikinių variantų, pasižyminčių išskirtiniu dizainu.

Taupymo tikslai ir metodai

Suaugusiems skirtos taupyklės gali būti naudojamos ne tik kaip būdas kaupti pinigus įvarioms ypatingoms progoms, bet ir kaip metodas mokyti save finansinio planavimo ir disciplinos.

Pavyzdžiui, kai kurios taupyklės turi keletą skirtingų skyrių kuriuos galite naudoti pinigų kaupimui skirtingiems finansiniams tikslams, pavyzdžiui, namo įsigijimui, kelionei ar mokslui, suteikiant galimybę vizualiai stebėti pažangą link kiekvieno tikslo.

Estetinė prekės vertė ir asmeninis prisirišimas

Be funkcionalumo, suaugusiems skirtos taupyklės gali turėti pridėtinę estetinę vertę, pavyzdžiui, jos gali būti naudojamos kaip dekoratyvinis elementas ar netgi meno kūrinys namų aplinkoje.

Taip pat, kaip jau minėjome, jos gali būti ir puiki asmeninė dovana, pabrežianti individualų žmogaus požiūrį į taupymą.

Kas svarbiausia renkantis taupyklę vaikui ar suaugusiam žmogui?

AspektasPaaiškinimas
DizainasDizainas turėtų atitikti asmens amžių ir pomėgius. Vaikams labiau patiks spalvingos ir įdomios formos taupyklės, pavyzdžiui, matyti pavaizduotus savo mėgstamiausių animacinių filmų personažus, o suaugusiems – stilingos ir minimalistinės taupyklės, kurios puikiai tinka kaip praktiškos dovanos. Svarbu, kad taupyklė įkvėptų žmogų taupyti kasdien.
MedžiagaRinkitės taupykles iš patvarių ir saugių medžiagų. Vaikams reikėtų vengti dovanoti taupykles iš trapių, lengvai dūžtančių medžiagų, tokių kaip plonas stiklas ar keramika. Suaugusiems svarbu rinktis estetiškai patrauklias ir ilgaamžes medžiagas, tokias kaip kokybiškas medis ar plastikas, kurios atspindėtų asmeninį stilių ir užtikrintų produkto ilgaamžiškumą. Mūsų svetainėje galite patogiai filtruoti taupykles pagal jų pagaminimo medžiagą
FunkcionalumasTaupyklė turėtų būti patogi naudoti. Suaugusiems gali patikti kompaktiškos, atskirus skyrius turinčios taupyklės, kurios padeda sekti finansinius tikslų, o vaikams – lengvai atidaromos, kad galėtų lengvai pasidėti ir pasiimti pinigus be suaugusiųjų pagalbos, taip skatinant jų savarankiškumą ir atsakomybę. Svarbu, kad vaikų taupyklės būtų saugios ir nekeltų pavojaus.
KainaKaina yra labai svarbus veiksnys renkantis taupyklę. Svarbu rasti pusiausvyrą tarp kokybės ir prieinamumo. Vaikų taupyklės paprastai yra kiek pigesnės, tačiau nevertėtų pamiršti atsižvelgti į individualaus produkto kokybę. Suaugusiųjų taupyklės gali būti brangesnės, ypač jei jos turi išskirtines funkcijas ar dizainą.
Mokomasis taupyklės aspektasTaupyklės vaikams turėtų būti naudojamos kaip įrankis mokyti finansinio raštingumo, skatinti atsakingą požiūrį į pinigus. Per taupymą vaikai mokosi kantrybės, tikslų siekimo ir atsakomybės už savo finansus. Suaugusiems taupyklė gali padėti vizualiai matyti taupymo tikslų siekimo progresą, skatinant tęstinumą ir ilgalaikį finansinį planavimą.
Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.